piękna sukienka
Polubili:
Joana5
SZOTONXD
weronika2042
Gutek__2003
kochana55
kropelka1234
Ineedyou123
_Czarna_Panna_666
nieznajomans04
Użytkownicy także przypinają:




























konto-usunięte
Szczerze to już trochę mam dość tych sukienek. Kiedyś mi się podobały ale tak ich jest dużo w każdym sklepie z sukienkami widzę ten sam typ i taka sama koronka ehhh...
wirtualna6
ech te sukienki zawsze tak pięknie wyglądają na modelkach a jak samemu przyjdzie się w to ubrać to się wygląda jak ziemniak :D