pięknie
Polubili:
wiolson99
Olshee
Klaudi938
mrozowsky_13_76_
asia29721
colorsmoke
SweetShrew
Kaasiia
Myszkaaaaa
Natalie525
oraz 174 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























agula73
bosko, niestety ostatnimi czasy, w naszym klimacie można tylko pomarzyć o takim zjawisku.
konto-usunięte
Myślę, że w tym roku spadnie co najmniej metr śniegu XD ale zdjęcie jest śliczne *-*
agusiapiotrus
<3