pięknie
Polubili:
xbrydziax
Maadlen
Alexandra5
Smilesweetheart
mrozowsky_13_76_
Nevermind9393
monisiaa194
katrin7k
KasiulaZa
Lolaaaa
oraz 174 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























agula73
bosko, niestety ostatnimi czasy, w naszym klimacie można tylko pomarzyć o takim zjawisku.
konto-usunięte
Myślę, że w tym roku spadnie co najmniej metr śniegu XD ale zdjęcie jest śliczne *-*
agusiapiotrus
<3