pięknie
Polubili:
wiolson99
Musta_che
karolina7789
ladyblu
Talusia11
asia29721
meene
paulina0695
Angelikaa3
Nusiaaa_
oraz 174 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























agula73
bosko, niestety ostatnimi czasy, w naszym klimacie można tylko pomarzyć o takim zjawisku.
konto-usunięte
Myślę, że w tym roku spadnie co najmniej metr śniegu XD ale zdjęcie jest śliczne *-*
agusiapiotrus
<3