pięknie
Polubili:
Olcia0125
natalunia20003
Kajcia136
Soreka22
ziutkoska
magduu166
Malwa229
palcia123
lovelyalice
Fabiszi
oraz 174 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























agula73
bosko, niestety ostatnimi czasy, w naszym klimacie można tylko pomarzyć o takim zjawisku.
konto-usunięte
Myślę, że w tym roku spadnie co najmniej metr śniegu XD ale zdjęcie jest śliczne *-*
agusiapiotrus
<3