pięknie
Polubili:
Smilesweetheart
Vverka
Alexandra5
aneta7189
ola0220
Penguin16
kremowapistacja
Musta_che
boska107
Arlli
oraz 174 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























agula73
bosko, niestety ostatnimi czasy, w naszym klimacie można tylko pomarzyć o takim zjawisku.
konto-usunięte
Myślę, że w tym roku spadnie co najmniej metr śniegu XD ale zdjęcie jest śliczne *-*
agusiapiotrus
<3