pięknie
Polubili:
andziaks12
odeMae
Orzesze
Vverka
Marzen_i_a
dingo08112
boska107
Arlli
asia29721
LadyRoksi
oraz 174 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























agula73
bosko, niestety ostatnimi czasy, w naszym klimacie można tylko pomarzyć o takim zjawisku.
konto-usunięte
Myślę, że w tym roku spadnie co najmniej metr śniegu XD ale zdjęcie jest śliczne *-*
agusiapiotrus
<3