pięknie
Polubili:
VinspiracjaV
Karo2
Hathaway
1wikula1
Kasiunia2000
Aaaleksandraaaa
milusiaaa2003
niewinnakarolcia
winka97
my_little_dreams
oraz 174 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























agula73
bosko, niestety ostatnimi czasy, w naszym klimacie można tylko pomarzyć o takim zjawisku.
konto-usunięte
Myślę, że w tym roku spadnie co najmniej metr śniegu XD ale zdjęcie jest śliczne *-*
agusiapiotrus
<3