pięknie
Polubili:
kate193752
xbrydziax
Natalaz
paulina0695
Yasmine
patrycjakowalczyk
tysiulka1007
dorota100
wiki783
Mimi68301
oraz 174 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























agula73
bosko, niestety ostatnimi czasy, w naszym klimacie można tylko pomarzyć o takim zjawisku.
konto-usunięte
Myślę, że w tym roku spadnie co najmniej metr śniegu XD ale zdjęcie jest śliczne *-*
agusiapiotrus
<3