pięknie
Polubili:
rudatworzy
wiolson99
anita12303
Angelikaa3
Viriwien
przeradka
madzia16
kamilatoja
282007
LaaPolskaa
oraz 174 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























agula73
bosko, niestety ostatnimi czasy, w naszym klimacie można tylko pomarzyć o takim zjawisku.
konto-usunięte
Myślę, że w tym roku spadnie co najmniej metr śniegu XD ale zdjęcie jest śliczne *-*
agusiapiotrus
<3