pięknie
Polubili:
szatankas
agaga21
WorldDreams
Olcia0125
Mimi68301
mrozowsky_13_76_
Talusia11
Marycha20
kremowapistacja
NiesamowitaKinia
oraz 174 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























agula73
bosko, niestety ostatnimi czasy, w naszym klimacie można tylko pomarzyć o takim zjawisku.
konto-usunięte
Myślę, że w tym roku spadnie co najmniej metr śniegu XD ale zdjęcie jest śliczne *-*
agusiapiotrus
<3