pięknie
Polubili:
Marycha20
NiesamowitaKinia
Gabrysia9893
IWillBeStrong
wika144
Maadlen
winka97
FallenAngel2706
Alexandra5
stig07
oraz 174 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























agula73
bosko, niestety ostatnimi czasy, w naszym klimacie można tylko pomarzyć o takim zjawisku.
konto-usunięte
Myślę, że w tym roku spadnie co najmniej metr śniegu XD ale zdjęcie jest śliczne *-*
agusiapiotrus
<3