pięknie
Polubili:
Mimi68301
Nev
zocha123
aniaItomek
julaa0406
karabinekniuni
aloa22
nocia13
dingo08112
Orzesze
oraz 174 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























agula73
bosko, niestety ostatnimi czasy, w naszym klimacie można tylko pomarzyć o takim zjawisku.
konto-usunięte
Myślę, że w tym roku spadnie co najmniej metr śniegu XD ale zdjęcie jest śliczne *-*
agusiapiotrus
<3