pięknie
Polubili:
NiePoprawnyMinion
galicjanka
Stokrotka_1
wikusiach23
maambaa
aloa22
Fabiszi
Smilesweetheart
lovelyalice
Otaku_chan
oraz 174 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























agula73
bosko, niestety ostatnimi czasy, w naszym klimacie można tylko pomarzyć o takim zjawisku.
konto-usunięte
Myślę, że w tym roku spadnie co najmniej metr śniegu XD ale zdjęcie jest śliczne *-*
agusiapiotrus
<3