pięknie
Polubili:
eg00882
kamilatoja
MaluttkaaNoeliaa
kinia1251
Smilesweetheart
Stokrotka_1
0maria
shayy
werooniaa
karolina7789
oraz 174 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























agula73
bosko, niestety ostatnimi czasy, w naszym klimacie można tylko pomarzyć o takim zjawisku.
konto-usunięte
Myślę, że w tym roku spadnie co najmniej metr śniegu XD ale zdjęcie jest śliczne *-*
agusiapiotrus
<3