pięknie
Polubili:
joanna_z87
rudatworzy
Silje1984
Nevermind9393
boska107
Natalaz
kolorowa_czekolada
Cookiegirl1405
Viriwien
meene
oraz 174 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























agula73
bosko, niestety ostatnimi czasy, w naszym klimacie można tylko pomarzyć o takim zjawisku.
konto-usunięte
Myślę, że w tym roku spadnie co najmniej metr śniegu XD ale zdjęcie jest śliczne *-*
agusiapiotrus
<3