pięknie
Polubili:
15041999
agieaa
Arlli
lovelolalove10
dorota100
NiePoprawnyMinion
eg00882
zuzela13
misspsycho
siania93
oraz 174 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























agula73
bosko, niestety ostatnimi czasy, w naszym klimacie można tylko pomarzyć o takim zjawisku.
konto-usunięte
Myślę, że w tym roku spadnie co najmniej metr śniegu XD ale zdjęcie jest śliczne *-*
agusiapiotrus
<3