piękny plecak <3
Polubili:
xktoredynawalbrzychx
toska2812
buszu96
M_96
Juzetta
dzester
loveloveit
dominiquee
BeataAna
JoannaAntonina
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Mela28
mam identyczny tylko bez przypinek :)