piękny warkocz!
Polubili:
kalamburka90
igaiguana
PaulinCa
Venet_
Ruda7
katarochu
chelsea1113
emileczkaa
arianna06
Cathaleen
oraz 46 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.




























Palomapati
piekny warkocz...ale nie dla mnie...nie mam tule wlosòw
Takajakty1993
Zeby uzyskac taki piekny warkocz trzeba miec tez piekne wlosy do niego :)
katia_90x
śliczny warkocz, tylko jak zrobić żeby był taki luźny
chilisia
trudneeeeeeeeeeeeee
Misia123405
piekny warkocz
kalamburka90
<3