podoba mi się bardzo !
Polubili:
madzia1206
ewa21
adaast27
karina1708
roksi20
SylwiaKiebasa
Zuzanna7
Akanksha
12333333333
jaguss1394
oraz 47 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Annonska
taka sama spodniczke widzialam w Zarze
Aredhel
bershka ;)
zaszywam
gdzie ją kupiłaś ?
Aredhel
moja spódniczka!