podoba mi się bardzo !
Polubili:
SylwiaKiebasa
ewelina1996
monik6
madzia2810
aparatka
Buty_i_Torebki
kashii87
cukiereczek012
keepyourself
sylxD
oraz 47 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Annonska
taka sama spodniczke widzialam w Zarze
Aredhel
bershka ;)
zaszywam
gdzie ją kupiłaś ?
Aredhel
moja spódniczka!