podoba mi się bardzo !
Polubili:
madzia2810
monik6
karolina_stawicka
anusia8833
orchideaidea
karolcia22b
Natalka201999
roxanaa
MartynaDe
Zuzanna7
oraz 47 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Annonska
taka sama spodniczke widzialam w Zarze
Aredhel
bershka ;)
zaszywam
gdzie ją kupiłaś ?
Aredhel
moja spódniczka!