podoba mi się bardzo !
Polubili:
ewa21
Lolitkax3
aparatka
Zuzanna7
klausia9
madzia1206
Esiaa
agnieszka123shy4
ewelinkaaa08
Cytruskowa
oraz 47 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Annonska
taka sama spodniczke widzialam w Zarze
Aredhel
bershka ;)
zaszywam
gdzie ją kupiłaś ?
Aredhel
moja spódniczka!