podoba mi się bardzo !
Polubili:
rybusia96
SylwiaKiebasa
karolcia22b
klausia9
ewelina1996
Kalka1
ewelinkaaa08
kashii87
aparatka
orchideaidea
oraz 47 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Annonska
taka sama spodniczke widzialam w Zarze
Aredhel
bershka ;)
zaszywam
gdzie ją kupiłaś ?
Aredhel
moja spódniczka!