podobaja wam sie superstary?
;)
Polubili:
kropaa
Zuzia6
patee79
claudixoxo
agula94
Dingdangdong
innadziwna
olczi675
bombel09
MaGaDa
oraz 29 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























asiek_p
najlepsze :)
andrzejolap
mi nawet tak zamowilam i czekam teraz na nie ale kazdy komu to mowie sie zalamuje ...xd ale grunt ze mi sie podobaja zobaczymy jak dojda jakie bd
lirossivraple
mi tylko takie jak na zdjęciu , inne nie :)
xxsuze
mam czarne i je KOCHAM ❤