Więcej zszywek z tablicy
kostium ladny ale szkoda ze z tymi kolkami bo jak sie nagrzeja to sie odparza od slonca.. mialam podobny wiec wiem.. a wygladem bardzo ladny ;)
mam do sprzedania nowiutki za 40zł na szafie
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
2
0
3
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
kochajmnie
kostium ladny ale szkoda ze z tymi kolkami bo jak sie nagrzeja to sie odparza od slonca.. mialam podobny wiec wiem.. a wygladem bardzo ladny ;)
faficzek7
mam do sprzedania nowiutki za 40zł na szafie