~Prawdziwa tragedia...
Polubili:
underdog
Ewelasypel11
kornelia1139
naczilku
LadyAlice
Sortebaer
szpatuga
Krelonka
LadyLee
anekar
oraz 17 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:












![kto tak jeszcze ma?;]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/1/0665/thb_2581.jpg)






![[*]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0661/thb_5452.jpg)








Sylonix
nawet znam takiego jednego, patrzy się na niego całkiem miło dopóki się nie odezwie :-D
orangegirl
Święta prawda.