Więcej zszywek z tablicy
Nigdy w życiu! Omijałabym tę książkę szerokim łukiem, ale jestem pewna, że stała by się bestselerem, bo ludzie lubią takie pochrzanione historie...
Wiadomo, unikałabym błędów ;)
Jasne, że tak !!! :)
Ja raczej nie. Wolę niespodzianki.
calutką
calutk-
oj byłoby ciężko ;)
nie chciałabym sie skusić
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
2
0
1
6
5
4
16
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
lusienka_18
Nigdy w życiu! Omijałabym tę książkę szerokim łukiem, ale jestem pewna, że stała by się bestselerem, bo ludzie lubią takie pochrzanione historie...
zagajkaa
Wiadomo, unikałabym błędów ;)
Foka17
Jasne, że tak !!! :)
paula615
Ja raczej nie. Wolę niespodzianki.
Tinku
calutką
Tinku
calutk-
wiolatom94
oj byłoby ciężko ;)
myeff0rt
nie chciałabym sie skusić