why_not

why_not

Dodane 11.03 o 20:50
Obserwuj

przeczytałbyś ?

Zgłoś naruszenie

lusienka_18

Nigdy w życiu! Omijałabym tę książkę szerokim łukiem, ale jestem pewna, że stała by się bestselerem, bo ludzie lubią takie pochrzanione historie...

 |  12.03 o 15:17  

zagajkaa

Wiadomo, unikałabym błędów ;)

 |  12.03 o 11:53  

Foka17

Jasne, że tak !!! :)

 |  11.03 o 22:45  

paula615

Ja raczej nie. Wolę niespodzianki.

 |  11.03 o 22:00  

Tinku

calutką

 |  11.03 o 21:27  

Tinku

calutk-

 |  11.03 o 21:27  

wiolatom94

oj byłoby ciężko ;)

 |  11.03 o 21:13  

myeff0rt

nie chciałabym sie skusić

 |  11.03 o 20:52  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: