Więcej zszywek z tablicy

Moda

prześliczna <3
pastelowe kolory - good loo...
:):):)
:):):):
:))))))
:):)
:):)):
***
idealnie :D
wiosennie :D
:P:P:P
>>>>
Idealne połączenie :)
szarość :D
****
<3 <3 <3
.....
:):):)
<3 <3
>>>>>
...
*****
:))
....
<***>
*>*>*>*>*
Inka_7

Inka_7

Dodane 7.02 o 19:26
Obserwuj
przełamanie czerni :)

przełamanie czerni :)

Polubili: Zuzanna7 JAMBO monaw jember walickaw ladyandzelika dariaa96 Cule27 Mordka35 chiqa oraz 48 innych użytkowników
Zgłoś naruszenie

aafrodziaa

gdzie kupię taką kurtkę? *-* szukam szukam i znaleźć nie mogę :/

 |  25.02 o 12:00   Pokaż odpowiedzi

shadow0031

Może i dobrze to wygląda , ale ja bym raczej tego nie połączyła

 |  24.02 o 17:29  

madziula5xxx

piekna kurtka i buty:*

 |  10.02 o 19:43  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: