przepiekne
Polubili:
paulina9017
Julson_69
adiosbitches77
gosiaczek1307
Kinia_J
Agnieszka1501
olka29101996
yoursalvation
AaCzArNaA
kara81
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Gega
to kłamczuchy jedne !!!
Gega
szkoda:-) bo ja wlasnie czekam na przesyłke i miałam nadzieje, ze bedzie identyczna:-(
ammanik
hahhahh kupi,łam ją na Allegro....różową...przyszło coś podobnego ale gdybym nie wiedziała że to ma byc ona to nawet bym nie skojarzyła...kolor i krój całkowicie inczaczej wyglądał na żywo ;:>