przepiekne
Polubili:
Patricia123a
olka29101996
Asiula24h
gosiaczek1307
AaCzArNaA
paulina9017
adiosbitches77
Agnieszka1501
kara81
Kinia_J
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Gega
to kłamczuchy jedne !!!
Gega
szkoda:-) bo ja wlasnie czekam na przesyłke i miałam nadzieje, ze bedzie identyczna:-(
ammanik
hahhahh kupi,łam ją na Allegro....różową...przyszło coś podobnego ale gdybym nie wiedziała że to ma byc ona to nawet bym nie skojarzyła...kolor i krój całkowicie inczaczej wyglądał na żywo ;:>