przepiękne
Polubili:
ewelina_knapczyk
pasjonatka
Kabusia
weronika93
marishka
painterrka
desacuerdo
AgnieszkaTokarczyk
Alja
Użytkownicy także przypinają:




























babulencia
Na mokro się tak nie da. Absolutnie na sucho igłą!
ja_malwin
raczej na kawałkach drewna. obrazki wykonane metodą filcowania - wydaje mi się, że na mokro, ale nie jestem pewna
dorotka34263
obrazki na kamykach
kasiula1997
łał o.O co to jestt?