przepiękne
Polubili:
weronika93
AgnieszkaTokarczyk
Kabusia
Alja
ewelina_knapczyk
marishka
desacuerdo
painterrka
pasjonatka
Użytkownicy także przypinają:




























babulencia
Na mokro się tak nie da. Absolutnie na sucho igłą!
ja_malwin
raczej na kawałkach drewna. obrazki wykonane metodą filcowania - wydaje mi się, że na mokro, ale nie jestem pewna
dorotka34263
obrazki na kamykach
kasiula1997
łał o.O co to jestt?