Ładna choinka, lubię takie jednokolorowe :) U mnie co roku króluje srebro i biel. W tym roku udało mi się kupić fajne bombki tutaj yourhomestory.com.pl/dodatki/boze-narodzenie/bombki
Święta się już co prawda skończyły, ale choinka jeszcze długo postoi.
JulenkaK
Ładna choinka, lubię takie jednokolorowe :) U mnie co roku króluje srebro i biel. W tym roku udało mi się kupić fajne bombki tutaj yourhomestory.com.pl/dodatki/boze-narodzenie/bombki Święta się już co prawda skończyły, ale choinka jeszcze długo postoi.