Więcej zszywek z tablicy
dobre, ale nic nadzwyczajnego
pilam ja we francji jest ok
dużo chemii niestety...
coś ja FANTA dupy nie urywa :D
kto widział reklamę oranginy! jest pyszna i dostępna w kuchnie świata !
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
sorciere
dobre, ale nic nadzwyczajnego
angrybirds
pilam ja we francji jest ok
Peppciaq
dużo chemii niestety...
Zafonka
coś ja FANTA dupy nie urywa :D
PolaLola31
kto widział reklamę oranginy! jest pyszna i dostępna w kuchnie świata !