retro walizeczka
Polubili:
KlaudiaSniegon
kasia021
TheDziura
cytrynka07
jula01530
issska
ewel_96
yupiees
littledreamerka
osiagnecel
oraz 101 innych użytkowników
alutka171
Magic do takich prac jest rewelacyjny :)
Rumianka
Znajdzie się gdzieś opis do tej walizeczki? Jakiego użyć kleju itp ? ;)
alutka171
...........ale na pewno będzie podobna ;)
25gaba25
fajne zrobiłabym ale napewno nie wyjdzie mi tak jak na zdjęciu :)
sisi19
hahaha nawet nie myślałam o tym w ten sposób :D
Kinsei
bardzo ładne :D chociaż szkoda że z kartonu bo fajne byłoby pudełko śniadaniowe xD
axu
a ta tektura ta na samym poczatku to z czego jest?
CzarnaLenka
właśnie biorę się za swoją :D
Paranormalna_Pisarka
Wow ! Piękne, ale chyba nie mam tyle silnej woli, żeby to wszystko sklejać, malować, ozdabiać...xd
white_chocolate
super :)
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.