Romantiko :3
Polubili:
wolidaria
xoxo2
marti12998
sensitive
Ewelasypel11
rysia_misia
pozytywna103
Monisia1997133
unlimited
Użytkownicy także przypinają:




























miadevlin
zastanawia mnie tylko czy wątek Caroline i Klausa całkiem się skończył :/ chciałabym żeby częściej pojawiał się w tvd i mieszał Car w głowie :D