Sala samobojców
Polubili:
zunela
CocoRosie2000
Realizm1998
paaatiii
An_mich
mycha_u_u
_Ajeczka_
wiczko
batman99
Szyszka0081
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kinas99
czy tylko ja uważam, że to jest najgorszy film jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne?
cuschi
Dominik <3