Sala samobojców
Polubili:
Realizm1998
wiczko
SweetCat
Malinka_1
batman99
zunela
Mela28
paaatiii
CocoRosie2000
mycha_u_u
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kinas99
czy tylko ja uważam, że to jest najgorszy film jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne?
cuschi
Dominik <3