Sala samobojców
Polubili:
batman99
paaatiii
CocoRosie2000
Realizm1998
SweetCat
_Ajeczka_
marca2004
Szyszka0081
zunela
mycha_u_u
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kinas99
czy tylko ja uważam, że to jest najgorszy film jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne?
cuschi
Dominik <3