Samotność to...
Polubili:
Jagodaimalina
madzit
Ilovemoto
Donia2905
alutka1310
klaudiaa02
jaga_23
rinka181
olusia5692
amanda1996
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























krn78
Jeśli wstawić "złym" w miejsce pomiędzy "się" i "dla", to się zgodzę.
Shina02
To trzeba się asertywności nauczyć.
agatka20082
Prawda