Samotność to...
Polubili:
Niksea
jaga_23
enwu97
lampanos202
Jagodaimalina
emily29_08
Adziami
Danuska1970
kadiiself
DominikaKM
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























krn78
Jeśli wstawić "złym" w miejsce pomiędzy "się" i "dla", to się zgodzę.
Shina02
To trzeba się asertywności nauczyć.
agatka20082
Prawda