Samotność to...
Polubili:
garbus18
tereskazet
pkn91
emily29_08
Danuska1970
madzit
martini01
Xxlola92xX
ewelkap90
kadiiself
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























krn78
Jeśli wstawić "złym" w miejsce pomiędzy "się" i "dla", to się zgodzę.
Shina02
To trzeba się asertywności nauczyć.
agatka20082
Prawda