Samotność to...
Polubili:
Ilovemoto
garbus18
freakylittlething
olcia112
Paula_B
Xxlola92xX
Loffciana16
Kitten27
Niksea
klaudiaa02
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























krn78
Jeśli wstawić "złym" w miejsce pomiędzy "się" i "dla", to się zgodzę.
Shina02
To trzeba się asertywności nauczyć.
agatka20082
Prawda