Samotność to...
Polubili:
DominikaKM
alutka1310
tereskazet
pkn91
freakylittlething
Saori_66
garbus18
klaudiaa02
slodziutka_malinka
madzit
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























krn78
Jeśli wstawić "złym" w miejsce pomiędzy "się" i "dla", to się zgodzę.
Shina02
To trzeba się asertywności nauczyć.
agatka20082
Prawda