Samotność to...
Polubili:
freakylittlething
Kitten27
enwu97
rinka181
tereskazet
Saori_66
martini01
kadiiself
jaga_23
Loffciana16
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























krn78
Jeśli wstawić "złym" w miejsce pomiędzy "się" i "dla", to się zgodzę.
Shina02
To trzeba się asertywności nauczyć.
agatka20082
Prawda