Samotność to...
Polubili:
ewelkap90
slodziutka_malinka
Adziami
enwu97
martini01
rinka181
amanda1996
Danuska1970
Loffciana16
madzit
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























krn78
Jeśli wstawić "złym" w miejsce pomiędzy "się" i "dla", to się zgodzę.
Shina02
To trzeba się asertywności nauczyć.
agatka20082
Prawda