Samotność to...
Polubili:
Kitten27
madzit
Loffciana16
jaga_23
Donia2905
kadiiself
Saori_66
Adziami
amanda1996
freakylittlething
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























krn78
Jeśli wstawić "złym" w miejsce pomiędzy "się" i "dla", to się zgodzę.
Shina02
To trzeba się asertywności nauczyć.
agatka20082
Prawda