Samotność to...
Polubili:
madzit
jaga_23
Ilovemoto
DominikaKM
Jagodaimalina
garbus18
Saori_66
enwu97
pkn91
slodziutka_malinka
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























krn78
Jeśli wstawić "złym" w miejsce pomiędzy "się" i "dla", to się zgodzę.
Shina02
To trzeba się asertywności nauczyć.
agatka20082
Prawda