Samotność to...
Polubili:
Danuska1970
kadiiself
Niksea
pkn91
lampanos202
emily29_08
madzit
justysia2618
rinka181
tereskazet
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























krn78
Jeśli wstawić "złym" w miejsce pomiędzy "się" i "dla", to się zgodzę.
Shina02
To trzeba się asertywności nauczyć.
agatka20082
Prawda