Samotność to...
Polubili:
alutka1310
madzit
garbus18
amanda1996
lampanos202
Niksea
tereskazet
Donia2905
enwu97
slodziutka_malinka
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























krn78
Jeśli wstawić "złym" w miejsce pomiędzy "się" i "dla", to się zgodzę.
Shina02
To trzeba się asertywności nauczyć.
agatka20082
Prawda