Więcej zszywek z tablicy

Moda

...
...
...
...
Fajny zestaw na elegancką k...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Stylizacja.1.
extra
...
...
Donna
Donna
Donna
...
...
...
....
......
marta2466

marta2466 od ciasteczkowa6

Dodane 1.01 o 22:20
Przypięte z śliczne :c
Obserwuj
śliczne :c

śliczne :c

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

monka94

jak takie coś zrobić?

 |  7.01 o 16:55  

zelusiek

jak uzyskac efekt takich lekkich lokow? da sie jakos bez grubej lokówki?

 |  6.01 o 21:53  

ciasteczkowa6

a ja zapraszam tu: xbornforlifex.tumblr.com/ :)

 |  6.01 o 14:36  

Patrychna36

boskie <3

 |  5.01 o 16:31  

lusti51

ja mam podobne tylko naturalnie proste i też musiałam czekać na nie aż 5 lat bo obcięłam na dosyć krótkie ale najlepiej to o nie dbać podcinać. Ale długie włosy też mają swoje złe strony bo strasznie się plączą i nie są aż takie uniesione od nasady, ale krótkie też są ładne:)

 |  4.01 o 21:55  

ngrabowska

idealne<3

 |  3.01 o 18:35  

unexplainlove

piękne, kurcze mi tak szybko nie rosną:(

 |  3.01 o 13:25  

konto-usunięte

Mmm śliczne ;3

 |  2.01 o 16:33  

Eve_ness

Heh :) Dzięki , właśnie taki mam zamiar :)

 |  23.12 o 22:28  

oleandra

włosy na szczęście rosną ( w porównaniu np do piersi;p) więc zapuszczaj a też będziesz takie mieć :)

 |  23.12 o 22:26  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: