Więcej zszywek z tablicy

Moda *.*

♡♡♡
Roshe run
#chasztag ♡
tylko mnie kochaj ♡
❤
♡♡♡
#obserwujemy ♡
#GOODay
Barbie ♡♡
Jakie ładne! Trampki DIY
....na lato ekstra:)
PIĘKNE SĄ! czekam na mój ro...
...
kocham <3
:*.
*.*
...
Does running out of pizza c...
...
*.*
It's not you 
It'...
<3
podobają się ? ;)
...
na wiosnę
***
kasia_jestem

kasia_jestem

Dodane 29.03 o 22:25
Obserwuj
sliczniutka :**

sliczniutka :**

Zgłoś naruszenie

gosiabeksa

chcecie być na bierzaca? wchodzcie na mojego insta : Gosiiaczekkk ☺

 |  6.02 o 18:22  

gosiabeksa

dziewczyny to nie jestem ja, to tylko inspiracja

 |  6.02 o 18:07  

kasica89

jaka farba robilas te wlosy?? strasznie mi sie podoba;) moze sie skusze zmienic kolor;)

 |  10.12 o 21:13  

fotolola

śliczna :*

 |  28.04 o 15:34  

Patria

masz pięknie włosy :) cudne . Jakie farby kolor?

 |  7.04 o 18:14  

aleksandra114

ładny kolor włosów

 |  7.04 o 16:56  

Magdaa5162

Ładnie wygląda jednak jak dla mnie za dużo makijażu

2  |  5.04 o 10:35  

Liwia666

śliczna

2  |  2.04 o 19:27  

lenkalenia

jest śliczna

2  |  31.03 o 17:15  

paaulam

dobrze zrobiona i tyle. jeśli chodzi o urodę to nic szczególnego

5  |  3 28.03 o 15:24  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: