Więcej zszywek z tablicy
robisz 3 warkocze i z nich 1 warkocza ; ))
jak to sie robi
Robi się jak bransoletki z muliny :D
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
natahlia
robisz 3 warkocze i z nich 1 warkocza ; ))
anuna22
jak to sie robi
jula99
Robi się jak bransoletki z muliny :D