śliczny płaszczyk
Polubili:
skwarekxd
desiremexo
linkinkoowna
karolinap50
aaniaa86
ewelina5592
cukiereczek012
asiaw
agg19
KajaMeee138
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??