śliczny płaszczyk
Polubili:
lex
julia240599
emily14
marcepanna
Lolocia
violettanowak66
asiaw
pati4310
ewelina5592
linkinkoowna
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??