śliczny płaszczyk
Polubili:
zaczarowanaxD
PursuitOfHappiness
agg19
karolinap50
Nikaxa
Eli89
maaluuszek
jestem_paul
marcepanna
ladazuz11
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??