śliczny płaszczyk
Polubili:
skinnerbx
cukiereczek012
aaniaa86
ladazuz11
kinianikki
Omnomnom1
linkinkoowna
karolinap50
skwarekxd
agg19
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??