śliczny płaszczyk
Polubili:
Eli89
KajaMeee138
Qperty7
martyna_
natinati
cukiereczek012
Agnieszka95
venomousdaisy
asiaw
rudzik10
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??