śliczny płaszczyk
Polubili:
skwarekxd
nataly
emily14
Vans_123
RozowyMotyl
ewa21
karolinap50
niniel
julia240599
Sushine
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??