śliczny płaszczyk
Polubili:
karolinap50
Ewelciaaaa
jestzimno
PursuitOfHappiness
julia240599
kinianikki
effs
maaluuszek
skwarekxd
KajaMeee138
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??