śliczny płaszczyk
Polubili:
cukiereczek012
kinianikki
Kurczak___
etoilee
BruceWayne
Nikaxa
linkinkoowna
ladazuz11
martyna_
aaniaa86
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??