śliczny płaszczyk
Polubili:
blondi18
martyna_
rudzik10
ewa21
violettanowak66
Kurczak___
ewelina5592
natik
PursuitOfHappiness
Qperty7
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??