śliczny płaszczyk
Polubili:
skinnerbx
Ewelciaaaa
agg19
Kurczak___
venomousdaisy
etoilee
madzia1206
karolcia149149
Omnomnom1
rudzik10
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??