śliczny płaszczyk
Polubili:
Sushine
natinati
kinianikki
effs
venomousdaisy
madzia1206
pysia182
magg54
niniel
iwona1398
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??