śliczny płaszczyk
Polubili:
lex
Agnieszka95
aaniaa86
jestzimno
whitefeather
emily14
karolcia149149
karolinap50
etoilee
agg19
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??