śliczny płaszczyk
Polubili:
asiaw
iwona1398
pysia182
pati4310
Kalka1
magg54
Kurczak___
venomousdaisy
lex
linkinkoowna
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??