śliczny płaszczyk
Polubili:
BruceWayne
iwona1398
Ewelciaaaa
Kalka1
pati4310
ladazuz11
Omnomnom1
venomousdaisy
pastelxd
maaluuszek
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??