śliczny płaszczyk
Polubili:
Sushine
Kurczak___
cukiereczek012
natik
blondi18
niniel
lex
agg19
asiaw
kinianikki
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??