śliczny płaszczyk
Polubili:
pysia182
rudzik10
blondi18
jestem_paul
Vans_123
aaniaa86
Agnieszka95
Eli89
jestzimno
Qperty7
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??