śliczny płaszczyk
Polubili:
pastelxd
karolinap50
linkinkoowna
skinnerbx
BruceWayne
Kalka1
KajaMeee138
martyna_
Vans_123
Agnieszka95
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??