śliczny płaszczyk
Polubili:
Agnieszka95
desiremexo
aaniaa86
emily14
etoilee
marcepanna
zaczarowanaxD
martyna_
jestem_paul
blondi18
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??