śliczny płaszczyk
Polubili:
ewa21
magg54
pati4310
madzia1206
niniel
natinati
zaczarowanaxD
skinnerbx
RozowyMotyl
natik
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??