śliczny płaszczyk
Polubili:
venomousdaisy
blondi18
szerlait
martyna_
Kurczak___
karolcia149149
maaluuszek
etoilee
julia240599
natinati
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??