śliczny płaszczyk
Polubili:
KajaMeee138
marcepanna
Gabrielaaaa
Omnomnom1
Sushine
BruceWayne
madzia1206
Vans_123
skwarekxd
etoilee
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??