śliczny płaszczyk
Polubili:
kinianikki
Omnomnom1
martyna_
Qperty7
emily14
cukiereczek012
iwona1398
niniel
julia240599
etoilee
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??