śliczny płaszczyk
Polubili:
karolinap50
aaniaa86
Kurczak___
nataly
ewa21
kinianikki
RozowyMotyl
cukiereczek012
lex
zaczarowanaxD
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??