śliczny płaszczyk
Polubili:
Nikaxa
desiremexo
Sushine
rudzik10
ewelina5592
BruceWayne
Ewelciaaaa
cukiereczek012
effs
skwarekxd
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























13Beata
Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)
Lina262
bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)
Amania
<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??