spódnica - wykrój
Polubili:
Maaryysiia
Koksu1998
harukatenoh00
sium_cium
ada2841
vampirek123
karolina_nwk
magdaamelia
schizaduza
zelkowata
oraz 142 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























alenna
Spodnica fantastyczna i fason i kolor. Czy moglabys dac link do wykroju bo nie widze?
szyszynka84
no troche tak ale podobna a przynajmniej tych szwow nie bedzie. faldy mozna zszyx i sie upodobni do tej
kelaii
z kontrafałdami to będzie zupełnie inna spódnica... :)
szyszynka84
chyba lepiej zrobic ja z kontrafald i pianki bo te szwy co chwila pod spodem to nie bedzie ladnie qygladac a poza tym pianke nie wyprasuje sie tak zeby te szwy lezaly gladko
kelaii
w przepisie było z neoprenu (pianki), miękki w dotyku a sterczy
caroline1808
a czy wie ktoś z jakiego materiału najlepiej ją uszyć, żeby dobrze wyglądała i się układała??