Spódnica <3
Polubili:
oxox
daslebenistbrutal
Jagodzianka44
d_paulina
przyjaciel1023
Kiniuchowaa
naka
syllwia9
E_myszka
Klaud33k
oraz 92 innych użytkowników
ostatni_elf
30 tylko kosztuje? myślałam, że dużo więcej! i mówiłam tak ogólnie o Bershce, że jest droga, ale jak są duże wyprzedaże to faktycznie można znaleźć dużo tanich rzeczy ;p
ostatni_elf
tanie? o.o
colorfulnuts
w pull&beer są równie ładne :)
magdulowska
Mam na sprzedaż aztecką spódniczkę, rozm L za 26 zł w stanie idealnym ;-)
aga8133
w H&M są również podobne i w stardivarius'ie są też takie spódnice w takie wzory ;)
followmydream
mi sie też podobają azteckie wzory <3
more
Te spodnice sa wspaniala.wogole ubrania z azteckimi wzorami sa przecudowne:D
kaka4547
słitaśna <3
ostatni_elf
Potwierdzam, podobne są w Bershce :D Tyle, że ja widziałam je w Singapurze ;p
julkap20
wie, ktoś może, gdzie można kupić tylko taką górę ?; )
Użytkownicy także przypinają:



























Zaloguj się, aby dodać komentarz.