spoko
Polubili:
agnieszkaadrian
TROCIA
blondii96
agaechelon
arbuzik_1
MajkaDiy
Assarii
agatak225
alksandraw338
Bon_Bon
oraz 18 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
![Języki obce [KLIK] z Harrym...](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/1/0673/thb_4217.jpg)
![5 faktów o Rowling [KLIK], ...](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/1/0666/thb_8650.jpg)


























julkaa02
to jest po obejrzeniu filmu, a po przeczytaniu całej serii myśli się tylko o tym jaka to była cudowną historia.
Andy11
a ja zaczelam plakac ze Hogwart naprawde nie istnieje :)))
szparaszka
naleze do rozowej czesci
karo7i7
haha dokładnie ;)