Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.
0
4
1
Krem Avon do skóry suchej. Ktoś stosował?
1
1
0
A więc wracam z moim tanim ekwipunkiem:) Chciał...
violla234 Royal mat jest lepszy w czarnej tubce. :)




























mufcio19
też mam i mi nie prostuje włosów mam po nim więcej fal niż zwykle
Anna533
mam, rzadko używam - prostuję codziennie. efektu po nim zbytnio nie widzę - pierwszy efekt - przetłuszczone włosy
sysia01210
mam i powiem szczerze że bez rewelacji jeśli chodzi o moje oporne włosy ;d
Gloria20
jak jeszcze prostownicą przejedzie się włosy to jest boski efekt ;) zresztą wszystko zależy od tego jak bardzo podatne są włosy na zmiany :) ja mogę i prostować i lokówką kręcić moje i zawsze się długo wszystko trzyma ;)
raczmon
Moja siostra też chwali:)
smiiley
mam go, jest super ! ;)