Więcej zszywek z tablicy
bardzo ladny rysunek ;)
jest naprawdę mega tylko musisz tak jak napisałam do innego rysunku popracowac nad cieniem :)
usta cudo! tylko mi prawe oko nie pasuje do reszty ;p i popracuj troche nad włosami ;) ale usta są perfekcyjne!
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
4
3
35
5
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
madzix12
bardzo ladny rysunek ;)
blurredlines
jest naprawdę mega tylko musisz tak jak napisałam do innego rysunku popracowac nad cieniem :)
emciaa
usta cudo! tylko mi prawe oko nie pasuje do reszty ;p i popracuj troche nad włosami ;) ale usta są perfekcyjne!