Więcej zszywek z tablicy
Bardzo skromny ten stroik, za mało w nim koloru, ożywiłabym go jakimś mocnym akcentem, dodałbym paski ratanowe ;)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
paula_pola
Bardzo skromny ten stroik, za mało w nim koloru, ożywiłabym go jakimś mocnym akcentem, dodałbym paski ratanowe ;)