sweterkowo kapturowo
Polubili:
klajdi
askazolna1
aga2793
pleasantly
xoxo12
Nicolee18
damian77198
beatka2540
Mysteriousx2
misiabelaa
oraz 204 innych użytkowników
Alicea
Ale maga jest;D
modystka
czy to jest na jakims futerku? zapinane czy wkladane przez glowe?
Reeed
w h&m nowej kolekcji jest bardzo podobne
Ampuleczka
fajne, tylko ja zawsze walczę z kapturami w zimę do kurtki, bo mi strasznie niewygodnie ;c Czuję się, jakbym miała jakiś stabilizator na szyji ;c
kiwi123
dołączam się do pytania również :)
kaszio
dołączam się do pytania wyżej! ;))
olla9494
o matko :-o gdzie gdzie znajdę?????
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.