swieczka
Polubili:
saraplhf
Vinghen
edytasss
Trixiy
scenefrommylife
ewelinka2609
gogin1
kinga0109
nini
kordi
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:

![: ]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0107/thb_6134.jpg)









![= ]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0107/thb_6100.jpg)











![: ]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0107/thb_5964.jpg)




karolinar
pewnie pięknie pachnie:)
Rudol
Tana, pachnie, naprawdę :) Ja poszłam na skróty i do skórki włożyłam (wyjęty z metalowej osłonki) wkład do podgrzewacza :D Prosto, szybko i miło. No i bez nadmiernego sprzątania ;)
tana
ciekawe czy pachnie choć delikatnie mandarynką:)Musze to wypróbować:)