zuza458

zuza458

Dodane 21.11 o 22:03
Obserwuj
swieczka

swieczka

Polubili: Trixiy saraplhf vdzia xdus Vinghen AnnieKlimek esterree kordi beacia_94 kinga0109 oraz 16 innych użytkowników
Zgłoś naruszenie

karolinar

pewnie pięknie pachnie:)

 |  28.11 o 22:03  

Rudol

Tana, pachnie, naprawdę :) Ja poszłam na skróty i do skórki włożyłam (wyjęty z metalowej osłonki) wkład do podgrzewacza :D Prosto, szybko i miło. No i bez nadmiernego sprzątania ;)

 |  22.11 o 21:36  

tana

ciekawe czy pachnie choć delikatnie mandarynką:)Musze to wypróbować:)

 |  21.11 o 22:35  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: