Świeczki
Polubili:
a_n_d_z_i_a
kasiate4
Obloczki
lumturia
Oxygen_thief
andziorek3500
angelika3152
ADRI4NNE
lo0ove
magdaaa18
oraz 32 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























adrianna_081297
nikomu by sie nie chciało wycinać tyle dziurek, papier jest złożony w odpowiedni sposób i tylko kilka razy jest odcięte kawałek papieru i tyle
Maja197
Albo żyletką :)
Sylcia
myślę, że można to wyciąc nożem do tapet :)
maffinka
czym to jest wycinane?