Świeczki
Polubili:
omens
angelika3152
MagdalenaCyfraMilewska
niechec
Enigma17
Kakadamadafaka
miazyna
roxyoo
andziorek3500
AngelinaZbozie
oraz 32 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























adrianna_081297
nikomu by sie nie chciało wycinać tyle dziurek, papier jest złożony w odpowiedni sposób i tylko kilka razy jest odcięte kawałek papieru i tyle
Maja197
Albo żyletką :)
Sylcia
myślę, że można to wyciąc nożem do tapet :)
maffinka
czym to jest wycinane?