Świeczki
Polubili:
kick_As
DisgraceTea
max3910
andziorek3500
Nadia15
Enigma17
matik
Oxygen_thief
magdaaa18
pareline
oraz 32 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























adrianna_081297
nikomu by sie nie chciało wycinać tyle dziurek, papier jest złożony w odpowiedni sposób i tylko kilka razy jest odcięte kawałek papieru i tyle
Maja197
Albo żyletką :)
Sylcia
myślę, że można to wyciąc nożem do tapet :)
maffinka
czym to jest wycinane?