Świeczki
Polubili:
loan88
palaka
natiii007
max3910
mineralna323
roxyoo
MagdalenaCyfraMilewska
AngelinaZbozie
maluttka
domi_nika1
oraz 32 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























adrianna_081297
nikomu by sie nie chciało wycinać tyle dziurek, papier jest złożony w odpowiedni sposób i tylko kilka razy jest odcięte kawałek papieru i tyle
Maja197
Albo żyletką :)
Sylcia
myślę, że można to wyciąc nożem do tapet :)
maffinka
czym to jest wycinane?