Świecznik :)
Polubili:
_aga_ines_
zajac2912
sante
ola050
xmonikax12233
Caritas
Beata0572
mithrim
karola1986
moszka
oraz 23 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.




























konto-usunięte
spróbuję jeszcze na olej
Misu
wlewasz olej do butelki, ostrożnie żeby się nie rozlała po ściankach. Wlewasz go do poziomu na którym ma się uciąć butelka. Potem rozgrzewasz kawałek metalu (gwóźdź) do czerwoności i wrzucasz do oleju a butelka pęka po jego powierzchni
SoSky
jaki sposób jest na olej?
Misu
a sposób na olej próbowałaś?
konto-usunięte
próbowałam wielokrotnie i nie udało mi się przeciąć w ten sposób butelki :(
patrycja1987
ooo fajnie dzieki :)
patrycja1987
czym to dno jest odciete