Więcej zszywek z tablicy

moja tablica

jak pakować by sie zmieścić ^^
*.* śliczne !
...
Serce
ciekawa Wielkanocna ozdoba,...
By nudne buty nie były już ...
...
...
tort
sowy :D
Obrazy na kartonach po pizz...
POKRUSZONY PUDER TO NIE PRO...
diy rekawiczki na prezent
ddd
,,,
Papierowa dalia
Energetyczne kulki – bez pi...
KILKA REWELACYJNYCH SPOSOBÓ...
Happy halloween
...
Zły cukier ;d
xxx
,,,
Przydatne
smaczna paróweczka
duch
Ceiwko

Ceiwko od milcia

Dodane 10.04 o 12:50
Przypięte z 291
Obserwuj
swiecznik

swiecznik

Polubili: sylwia16110 Suri
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

kocia_mama

piękne :) zaraz idę szukać jakiegoś małego słoiczka :)

 |  31.08 o 8:35  

gosiiex

Coś pięknego :)

 |  27.08 o 17:44  

pinacollada

jak to jest podklejone taśmą jednostronną? :p

 |  21.08 o 15:06  

monimarini

świetne:)

 |  15.08 o 10:17  

konto-usunięte

proste w wykonaniu, za to efekt końcowy zachwyca ;)

 |  15.08 o 3:57  

DianMar

cudne :)

 |  13.08 o 14:26  

Leslie

Świetny pomysł, ale czy kieliszek nie pęknie?

 |  12.08 o 18:58  

AyGi

Właśnie zrobiłam, ślicznie wygląda wieczorem. Piękny efekt, nie liczyłam na taki.

 |  13.05 o 20:03  

6kamilka66

Ja zrobiłam sobie oplatane muliną:) Uważam, że mimo złego zdjęcia i tak prezentuje się dosyć fajnie: zszywka.pl/p/pomyslowo--232449.html Ja wybrałam zielony kolor bo ślicznie wygląda wieczorem jak zapalę świeczkę:)

 |  12.05 o 11:16  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: