Więcej zszywek z tablicy

Moda

...
pastelowo
<3.
stylizacja
...
...
...
...
apaszka zamiast paska ;)
...
jeans &
genialne
...
♡♡♡
xxx
.....
....
///
***
,,,
^,^
...
///
///
///
///
GoodnIce

GoodnIce od zioomek

Dodane 3.10 o 4:19
Przypięte z taaak !!
Obserwuj
taaak !!

taaak !

!

Polubili: daga268
Zgłoś naruszenie

konto-usunięte

z kwiatkami?nieźle.nie pasuje takie połączone ,lepsze jest same moro!;)może koszula w moro tez mogłaby byc fajna;],ale chyba bardziej wolę taka kurteczkę;)

 |  6.10 o 15:42  

konto-usunięte

Siostrzenica kupiła taką na ciuchach ;) Też szukam takiej.

1  |  4.08 o 11:42   Pokaż odpowiedzi

LadyGold

chcialabym taką kurteczke:(

 |  3.08 o 19:55  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: