taak!
!
Polubili:
ObojetnieObojetna
03051999
Gabi85
Niebezpieczna
Weronika15
Maja53
blueglass
gosiap1012
gitarowafanka
Użytkownicy także przypinają:




























konto-usunięte
Honda najlepsza :D (wg mnie oczywiście) :) Choć pewnie kupię suzuki gs 500 too i taak serce oddaje hondzie <3 :)
iguska1995
W moim sercu wielka pustka... me marzenie to R6-óstka:)
Ula2850
O tak!