tak by było.
xD
Polubili:
Pretty_Little_Thing
juti1656
mcr
basiek4
gabuussi
Paulinaa_yeah
chanel_oberlin
oneley_san
kaszowa135
ananas626
oraz 468 innych użytkowników
Domi666
A ja albo utopiła bym się ratując laptpa i chowając przed ogniem, albo wychodząc rozwaliłabym sobie głowę o kran
Olka__98
Dokładni :D
_nie_grzeczna
spokojnie szybciej laptop szlak trafi przez wilgoć w powietrzu
konto-usunięte
alkohol by pogorszył sytuację z ogniem
3metrynadniebem
jeszcze kieliszek i butelka by się zbily :D
grzaneczka
ja tez mam takie szczescie ;D
MartynaHh
haha, smutna prawda :P
DeeZeepl
haha dokładnie tak :D
pati155
Annagra55, krzyż
Annagra55
To dlatego tam jest krzyż
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.