tak by było.
xD
Polubili:
paluaa_
HakunaMatatta
Patkaaa_117
Sylwula
Kocurek11
Dziczek2
rokiroksana123
gucio123228
TROCIA
AleksaPL
oraz 468 innych użytkowników
Domi666
A ja albo utopiła bym się ratując laptpa i chowając przed ogniem, albo wychodząc rozwaliłabym sobie głowę o kran
Olka__98
Dokładni :D
_nie_grzeczna
spokojnie szybciej laptop szlak trafi przez wilgoć w powietrzu
konto-usunięte
alkohol by pogorszył sytuację z ogniem
3metrynadniebem
jeszcze kieliszek i butelka by się zbily :D
grzaneczka
ja tez mam takie szczescie ;D
MartynaHh
haha, smutna prawda :P
DeeZeepl
haha dokładnie tak :D
pati155
Annagra55, krzyż
Annagra55
To dlatego tam jest krzyż
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.