Więcej zszywek z tablicy

True story

Disney <3
Nie warto nienawidzić.. Nie...
...
Pingwiny
Jak nie teraz to kiedy?
Gdybyśmy nie poznali porażk...
Szanuj to co masz!
Dziel się tym co masz
Tak, więc zastanów się mili...
Bo nie warto być z byle kim!
I oto jest pytanie!
A na jaką ty trafiłaś/eś?
Zawsze jest jakieś wyjście
Znajdź szczęście
Czy takie życie ma sens? Ob...
Paris..
Porażki uczą pokory
i go kurde znajdę!
True story
...
Też tak myślę;D
xxx
Recepta wypisana :)

Podaj ...
Jednostka chorobowa
Coś w tym jest..
Taka prawda drogie panie!
HippieSoftKitty

HippieSoftKitty

Dodane 10.01 o 17:09
Obserwuj

Tak po prostu..

Zgłoś naruszenie

Cos_

Dla każdego ideałem jest kto inny. Ja swój ideał już znalazłam :)

 |  16.02 o 9:27  

ola7922

Nie ma ideałów. Każdy ma jakąś wadę. Mi wystarczyłby zabawny, kochający i żeby moi przyjaciele go tolerowali :)

 |  22.01 o 14:38  

fucklove0

Nie każdy jest taki , ale istnieją tacy ; ))

 |  20.01 o 13:45  

KuSiDLo

a ja myślę że takiego właśnie mam :)

 |  20.01 o 7:55  

HippieSoftKitty

A ja myślę, że są :)

 |  19.01 o 23:59  

granolla

noo ale niestety takich ideałów na tym świecie nie am

 |  19.01 o 13:51  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: