Tak po prostu..
Polubili:
EwaMat
galaxyeditor
zocha123
izaa94
denoder
panda45
KarolkaPredatorka
martinii110911
magdzia78
Monikabuziaczek
oraz 37 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Cos_
Dla każdego ideałem jest kto inny. Ja swój ideał już znalazłam :)
ola7922
Nie ma ideałów. Każdy ma jakąś wadę. Mi wystarczyłby zabawny, kochający i żeby moi przyjaciele go tolerowali :)
fucklove0
Nie każdy jest taki , ale istnieją tacy ; ))
KuSiDLo
a ja myślę że takiego właśnie mam :)
HippieSoftKitty
A ja myślę, że są :)
granolla
noo ale niestety takich ideałów na tym świecie nie am