taka sytuacja
Polubili:
Monika2424
martyynka1295
Monita01
Kate0703
Kivvi
sajgonka16
wrona007
nohartnoproblem
merriwethermoore
Koksu1998
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Dark_Soul
Myślę, że to jest takie dowartościowywanie się na siłę. Może zamiast życzyć źle jej/jemu to lepiej by było się zastanowić co on/ona w sobie takiego ma, że jednak to on/ona zajmuje Nasze miejsce. :)
sartist20
Kiedy dowiadujesz się,że jego obecna to Twoja dawna dobra koleżanka i chcesz ją nie lubić,ale wiesz,ze ona rzeczywiście jest super.