Takie prawdziwe ...
.
Polubili:
ombresska
KingaSzczesniak
anarbor
Paullaaa19
klaudiaa02
Anies7
Ewelasypel11
Nekkai
ziutek09
_Beany_
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























miska10101
Przestancie już z tym Bogiem! Skoro bóg istnieje to czm naświcie jest tyle złego?!