takie prawdziwe...
.
Polubili:
Kejti_33
martysia603
kotecku_kotecku
Mayuree
aloszka4815
jarek2104
klaudia1997A
Anecia94
kolka97_97
Roszpunka0x
oraz 89 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























yoasiunia
bo kobieta popełnia błąd wstania z łóżka żeby zobaczyć ze kaszę wysypal a mężczyzna kazał sobie zamknąć drzwi żeby tego nie słyszec :-P Ja ta technikę stosuje od dawna, nie patrzę, nie słucham, wszystko trochę trwa, trochę brudu tworczgo ale na koniec jest pyszna kanapa i posprzątana kuchnia :-)
fiolet742
bo facet nie choruje, on walczy o życie.... jak bede miec syna wychowam go na dobrego meza. bo wszystko zakezy od matki.
madziula5xxx
zarazem takie straszne... odpowiedzmy sobie na pytanie dlaczego wlasnie tak jest?...
Agness666
bo mężczyźni nie chorują .....oni od razu umierają
kosta2ll
dokładnie...
padzia333
jak najbardziej tak to wyglada, a gdy oni sa chorzy umieraja juz...