tego się trzymam .
Polubili:
cebi
zawszexcos
Never_Regret
knigaaa
klada3
alouette
Ewelka1111
Koniaola
klasycznaxd
GabMa
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























thuglifekcpx3
dokladnie.
ladafak
oj co racja to racja
piateck
a to niewątpliwie, a życie bez niczego... to dopiero beznadziejny bezsens
ladafak
lepiej jest mieć nadzieję , niż umrzeć i nic nie mieć
piateck
nadzieja umiera ostatnia ;)