Więcej zszywek z tablicy
właśnie! cudze chwalicie, a swego nie znacie :p
mam taki sam model, tyle że ładniejszą, bo miętową :P
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
2
0
3
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
jeb
właśnie! cudze chwalicie, a swego nie znacie :p
castiel
mam taki sam model, tyle że ładniejszą, bo miętową :P