tyle w temacie.
Polubili:
zoe193
Sandra235
Wiktorinka
Kamcin
mary522
MaGaDa
zuzka94
Margarot97
kietlinek
koteczek_10
oraz 14 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Wiktorinka
jestem właśnie w takiej sytuacji, że zaprzyjaźniłam się z chłopakiem i moja klasa denerwuje mnie i Adama mówiąc że jesteśmy parą itp. Nie lubię tego tym bardziej że nie chcę miec chłopaka!
konto-usunięte
a później jestem na celowniku tych dziewczyn