tyle w temacie.
Polubili:
rybka97
kukurydz_a
MaGaDa
Kamcin
wikaw1997
dzika195
dreamsmydrug
Ewelasypel11
zuzka94
ewa21
oraz 14 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Wiktorinka
jestem właśnie w takiej sytuacji, że zaprzyjaźniłam się z chłopakiem i moja klasa denerwuje mnie i Adama mówiąc że jesteśmy parą itp. Nie lubię tego tym bardziej że nie chcę miec chłopaka!
konto-usunięte
a później jestem na celowniku tych dziewczyn