tyle w temacie.
Polubili:
Sandra235
Margarot97
dreamsmydrug
zuzka94
zoe193
Ewelasypel11
UrszulaDurzyska
kietlinek
MaGaDa
Kamcin
oraz 14 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Wiktorinka
jestem właśnie w takiej sytuacji, że zaprzyjaźniłam się z chłopakiem i moja klasa denerwuje mnie i Adama mówiąc że jesteśmy parą itp. Nie lubię tego tym bardziej że nie chcę miec chłopaka!
konto-usunięte
a później jestem na celowniku tych dziewczyn