Więcej zszywek z tablicy
widze nie jestem sama :) ale wywnioskowalam jedno: po prostu, nigdy dosyc nie zalezalo.. daj sobie spokoj. Ciezko, kwestia czasu, da sie przyzwyczaic :)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
1
2
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
bestann
widze nie jestem sama :) ale wywnioskowalam jedno: po prostu, nigdy dosyc nie zalezalo.. daj sobie spokoj. Ciezko, kwestia czasu, da sie przyzwyczaic :)