Wkitoria1

Wkitoria1

Dodane 3.01 o 23:57
Obserwuj

#typowo

Zgłoś naruszenie

bestann

widze nie jestem sama :) ale wywnioskowalam jedno: po prostu, nigdy dosyc nie zalezalo.. daj sobie spokoj. Ciezko, kwestia czasu, da sie przyzwyczaic :)

 |  4.01 o 0:16   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: