Ulubiona kreska :)
Polubili:
Gnieszkahaha
patologia_
pelcuch
Shinelove
dimll
rozowicz3
Caatherin
iwonasz
carolii
devil333angel
oraz 39 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Klaudia8
Trzeba mieć dobry eyeliner . W moim pendzelek sie tak troche już rozwalił i taka kreska niestety juz mi nie wyjdzie .
24justyna
mi taka nie wychodzi:(
evelyna8513
boskie oczko
pickett99
piękne brwi