Ulubiona kreska :)
Polubili:
ludozerka17
Vans_123
KatarzynaKrzaczkowska
StrangeGyal
annamaria20
zelus17
martam
mery640
loveloveit
sirwunia001
oraz 39 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Klaudia8
Trzeba mieć dobry eyeliner . W moim pendzelek sie tak troche już rozwalił i taka kreska niestety juz mi nie wyjdzie .
24justyna
mi taka nie wychodzi:(
evelyna8513
boskie oczko
pickett99
piękne brwi