Ulubiona kreska :)
Polubili:
pelcuch
Caatherin
monik6
Ondina
Nati3107
Gnieszkahaha
MonikaDyba
StrangeGyal
rozowicz3
loveloveit
oraz 39 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Klaudia8
Trzeba mieć dobry eyeliner . W moim pendzelek sie tak troche już rozwalił i taka kreska niestety juz mi nie wyjdzie .
24justyna
mi taka nie wychodzi:(
evelyna8513
boskie oczko
pickett99
piękne brwi