Ulubiona kreska :)
Polubili:
pelcuch
Vans_123
zielonamamba3
Natatalka
zuuza
karalove
iwonasz
Nati3107
dimll
KatarzynaKrzaczkowska
oraz 39 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Klaudia8
Trzeba mieć dobry eyeliner . W moim pendzelek sie tak troche już rozwalił i taka kreska niestety juz mi nie wyjdzie .
24justyna
mi taka nie wychodzi:(
evelyna8513
boskie oczko
pickett99
piękne brwi