urocza komoda
Polubili:
skybeat
kinguska123
xgrenoouille
vvikulinek
kolo
love4losers
210kasia
Kasiulaaxdd
Roxette
werinfinite
oraz 41 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























elka192719
W pepco sa podobne ;)
karolcia806
to nic, widać na niektórych elementach że dwa razy trzeba zrobić, wymiary też, a opisów można się domyślić z obrazków. Myślę że można by się połapać gdyby ktoś chciał zrobić.
kasia_zyzek
Szkoda, że po chińsku:D