Uwielbiamy..
prawda.? :DD
Polubili:
Marchewa1
kombo
KingaPiszczek
summer_girl
zagubiona340
TinaCris
asiaa2706
paulus467
Lana098
Hermiona33
oraz 88 innych użytkowników
Madlene_
Właśnie... za duże zachcianki. Ważne żeby kochał i był. Chcemy ideałów, a same jesteśmy ideałami ? :) Trzeba po prostu wyrównać te wartości i będzie ok : D
PrettyLittleGirll
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy ? :c
gosiap1012
<3
MCola
ideał pod ochroną
wyplosz
hehs mam takiego skarba <3
LuckyLa
ideał ♥ też chcę takiego!!
konto-usunięte
to gratuluje wszystkim Wam , które mają takiego skarba . och szczęśćiary xd :)
potworasek
każdy kiedyś takiego znajdzie prędzej czy później :)
mar_lenka
marzenie, które nigdy mi się nie spełni ;((
ala666
ah...
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.