W...
Polubili:
kasiuniabe
loginek375
madzi6541
karola_147
7Kalipso7
agi_ko
Dododo_creativ
kinialove
inderstruciable24
LadyGold
oraz 8 innych użytkowników
ms3
Ja czegoś takiego tu nie widziałam. Ludzie normalnie chodzą z psami po sklepie :-)
agrafkaa89
boze... w zyciu!! nie wyobrażam zostawiac psa na czyms takim. isc łazić przez kilka goszin a on uwiazany w obcym miejscu wsrod obcych psow. ktore niewiadomo jak moga sie zachowac. i w upal... brawa za glupote!!! wstala bym gdyby to bylo widoczne przez neta
nelinka
fajne,ale szkoda że na spacer ktoś zabiera pupila do Ikei...
sirocco
parking dla piesełów
kasiulqa92
super pomysł!!!
imasaadgirl
jestem na tak . dobrze ze sie do niemiec wyprowadzam ☺
zoosu
Przezajebiste.
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.