Więcej zszywek z tablicy
myślę, że można nim zabić (kogoś bądź siebie:P)
tragedia
i Dody bo ta wszystko kopiuje
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
25
6
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
IzabelaStankowska
myślę, że można nim zabić (kogoś bądź siebie:P)
kosmuk993
tragedia
boniwinter
i Dody bo ta wszystko kopiuje