W. Szymborska ~
Polubili:
ichayep
Alutka96
Akszyn
Catwoman
claudiasara
troszeczka
paula2kru
paula071989
madlen2207
MaRussia
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)