W. Szymborska ~
Polubili:
m_stefanska5
julkaa33
kiniusiaa
vvicky16
claudiasara
Lucy2
pogodnaa
carka
paula071989
Catwoman
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)