W. Szymborska ~
Polubili:
adriannab
troszeczka
marysia472
pogodnaa
misaczek23
monikahas33
tengoganasdetix33
KamciaLamcia
bulaaa259
LilBass
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)