W. Szymborska ~
Polubili:
LilBass
claudiasara
kiniusiaa
cukiereczek012
ichayep
sylwia7892
paula2kru
MaRussia
Alutka96
misaczek23
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)