W. Szymborska ~
Polubili:
Akszyn
martam
KamciaLamcia
marysia472
gatekk
claudiasara
paula2kru
mika01
pogodnaa
cukiereczek012
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)