W. Szymborska ~
Polubili:
misaczek23
tengoganasdetix33
wiolazalot
magda223
monikahas33
m_stefanska5
madlen2207
bulaaa259
Ela95
Akszyn
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)