W. Szymborska ~
Polubili:
Lucy2
Ela95
julkaa33
m_stefanska5
ichayep
gatekk
enjoyitx3
sylwia7892
kiniusiaa
carka
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)