W. Szymborska ~
Polubili:
claudiasara
troszeczka
enjoyitx3
paula071989
Alutka96
kanikula27
martam
wiolazalot
julkaa33
sylwia__a
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)