W. Szymborska ~
Polubili:
wiolazalot
Psocia
kiniusiaa
sylwia7892
Lucy2
tengoganasdetix33
LilBass
julkaa33
Alutka96
enjoyitx3
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)