W. Szymborska ~
Polubili:
bulaaa259
nickluk
MeSeeNir
magda223
LilBass
tengoganasdetix33
gosia944
m_stefanska5
monikahas33
wiolazalot
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)