W. Szymborska ~
Polubili:
magda223
misaczek23
gatekk
kiniusiaa
pogodnaa
vvicky16
kanikula27
LilBass
carka
sylwia7892
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)