W. Szymborska ~
Polubili:
mika01
madlen2207
Psocia
magda223
panda45
vvicky16
bulaaa259
misaczek23
julkaa33
wiolazalot
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)