W. Szymborska ~
Polubili:
sylwia7892
MeSeeNir
monikahas33
martam
Catwoman
kizi
panda45
enjoyitx3
Ela95
marta6644
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)