W. Szymborska ~
Polubili:
bulaaa259
gosia944
claudiasara
paula2kru
paula071989
ichayep
wiolazalot
monikahas33
tengoganasdetix33
Catwoman
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)