W. Szymborska ~
Polubili:
sylwia7892
kizi
gatekk
Psocia
claudiasara
Akszyn
panda45
troszeczka
enjoyitx3
paula071989
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)