W. Szymborska ~
Polubili:
kiniusiaa
Ela95
cukiereczek012
martam
Catwoman
julkaa33
MeSeeNir
madlen2207
sylwia7892
panda45
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)