W. Szymborska ~
Polubili:
Akszyn
gatekk
gosia944
KamciaLamcia
carka
cukiereczek012
troszeczka
Psocia
vvicky16
paula071989
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)