W. Szymborska ~
Polubili:
MaRussia
magda223
enjoyitx3
Catwoman
vvicky16
MeSeeNir
ichayep
paula071989
kiniusiaa
cukiereczek012
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)