W. Szymborska ~
Polubili:
marta6644
magda223
bulaaa259
tengoganasdetix33
Alutka96
paula071989
misaczek23
KamciaLamcia
marysia472
troszeczka
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)