W. Szymborska ~
Polubili:
gosia944
m_stefanska5
gatekk
marysia472
KamciaLamcia
powerful_bitch
paula071989
sylwia__a
carka
madlen2207
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)