W. Szymborska ~
Polubili:
carka
mika01
MaRussia
magda223
MeSeeNir
monikahas33
m_stefanska5
KamciaLamcia
gosia944
bulaaa259
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)