W. Szymborska ~
Polubili:
marysia472
adriannab
kizi
tengoganasdetix33
martam
MaRussia
kanikula27
nickluk
KamciaLamcia
pogodnaa
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)