W. Szymborska ~
Polubili:
madlen2207
m_stefanska5
marysia472
cukiereczek012
gatekk
KamciaLamcia
troszeczka
tengoganasdetix33
ichayep
mika01
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kiniusiaa
kocham ten wiersz <3 wygrałam z nim konkurs recytatorski ;D
kasia125
mój ulubiony wiersz:)